Úvod » UBYTOVÁNÍ NA HRADĚ

UBYTOVÁNÍ NA HRADĚ

Přenocujte si ve Francii jako kdysi Karel IV.

Ubytujte se na romantickém hradě na jihozápadě Francie tam, jako kdysi Jan Lucemburský a Karel IV. na poutní cestě do Santiago de Compostela. Hrad z XII. století je postaven na skalním ostrohu ve středověké krajině Quercy, která nabízí nezapomenutelné gastronomické, historické i prehistorické a sportovně oddychové zážitky. Můžete objevovat ojedinělost kraje Quercy, nebo se uprostřed kamenných zdí nechat unášet romantikou středověku.

 

4+1 / 2x koupelna 

3x pokoj (1 ve věži, jeden mezonet) 

1x kuchyň se spíží, krbem a jídelním stolem 

2x koupelna s WC  1x WC 

1x velký sál s velkým krbem

4kk  /1x koupelna

3x pokoj (jeden prostorný ve věži)

1x obývací pokoj s kuchyní 

1x koupelna s WC 

1x WC

Původní hrad pánů de Cornil s obytnou plochou 290 m2, s pozemkem 1ha a přístupem k soutoku řeky Dordogne a říčky Cacrey. Středověký hrad s pozemkem, bazénem a rozlehlou terasou lze po předchozí dohodě pronajmout zákazníkům obchodu Le Château zpravidla na jeden týden od dubna do září.

  

Hrad není pronajímán v běžném režimu hotelu, je sice vybavený, ale nejsou zde poskytovány další hotelové služby. Proto se zde může cítit maximálně dvanáct lidí jako ve svém. Nebude vás na místě nikdo rušit a můžete se o vše postarat podle svého. Rádi s vámi budeme sdílet naše zkušenosti, rádi vám poradíme s programem a sdělíme konkrétní okolnosti vašeho neopakovatelného zážitku.

Rezervace:

karel.kubista@lechateau.cz


 

 

NjYwYTUxYz